Indigo Podcast

Paznokciowe Success Stories

Stain
Lista odcinków > 5 salonowych trendów - co wybierają klientki?
47
2022-08-30
5 salonowych trendów - co wybierają klientki?

Co najchętniej wybierają obecnie klientki salonów stylizacji paznokci? Jakie są najpopularniejsze produkty i techniki? Trendy dotyczące odcieni i zdobień zmieniają się niemal z sezonu na sezon, podobnie jak tendencje w świecie mody. Jakie jest ich odzwierciedlenie w salonowej rzeczywistości? Na to pytanie może odpowiedzieć jedynie stylistka, która obserwuje zmieniające się preferencje klientek, spotykając się z nimi na co dzień.

 

Gościnią 47. odcinka Podcastu Indigo jest Karolina Gerwatowska - właścicielka Salonu Firmowego Indigo w Chrzanowie, która już wkrótce dołączy do indigowego Young Teamu. W rozmowie z Magdaleną Malaczyńską dzieli się swoimi doświadczeniami salonowej pracy i obserwacjami najpopularniejszych trendów.

 

Posłuchaj podcastu i poznaj 5 najczęściej wybieranych przez klientki usług, produktów i odcieni. Z odcinka dowiesz się również:

  • czy gusta klientek różnią się w zależności od wieku?
  • jaki trend łączy obecnie świat stylizacji paznokci ze światem fryzjerstwa?
  • o czym warto rozmawiać z klientkami w czasie wykonywania stylizacji?
  • jak je edukować?
  • dlaczego w Twoim salonie nie może zabraknąć Bazy Mineralnej Indigo?
  • jak ważny jest właściwy dobór cen salonowych usług?
  • co zrobić, gdy klientka odwoła wizytę w ostatniej chwili?

 

Zainspiruj się rozmową z Karoliną Gerwatowską, zweryfikuj, jakie trendy królują wśród Twoich klientek i zastanów się, jak zainteresować je pozostałymi usługami dostępnymi w Twoim salonie. A jeśli dopiero planujesz otwarcie Salonu i chcesz zbadać rynek, z tej rozmowy z pewnością wyciągniesz mnóstwo cennych informacji.

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco
Chcę otrzymywać od INDIGO NAILS sp. z o.o. oraz podmiotów powiązanych tj. POSH LASHES sp. z o.o. oraz HEDONISTA sp. z o.o. informacje handlowo-marketingowe w formie newslettera. Mogę zrezygnować z newslettera w każdym czasie poprzez kliknięcie odpowiedniego linka w wiadomości newslettera.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Indigo Nails sp. z o.o. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj.