Indigo Podcast

Paznokciowe Success Stories

Stain
Lista odcinków > Cupcake Brush vs. sanepid - kto wygra?
48
2022-09-06
Cupcake Brush vs. sanepid - kto wygra?

Cupcake Brush, czyli nasz miękki pędzelek do oczyszczania paznokci z pyłu, to must-have każdej stylistki. Jak go prawidłowo czyścić i dezynfekować? Czy można porównać go do pędzli wykorzystywanych w make-upie? Pytań jest co niemiara - zwłaszcza, że w trakcie kontroli sanepidu ważne jest, by w jak najlepszym świetle przedstawić standardy higieny w salonie.

W 48. odcinku podcastu Indigo gościmy Karolinę Gerwatowską, która od przeszło 5 lat prowadzi salon firmy Indigo i ma za sobą niejedno spotkanie z Państwową Inspekcją Sanitarną. Wiemy, że na hasło: kontrola sanepidu niemal każda początkująca przedsiębiorczyni reaguje przerażeniem, ale… ten strach da się ujarzmić. To właśnie dlatego w podcaście rozmawiamy nie tylko o higienie Cupcake Brusha, ale analizujemy też najnowszy kurs w ofercie Indigo - Sanepid, dzięki któremu już zawsze będziesz doskonale przygotowana na każdą kontrolę!

Nie chcesz kupować kursu w ciemno? Z 48. odcinka podcastu Indigo dowiesz się:

  • jak wygląda kurs Sanepid?
  • Komu jest dedykowany?
  • Czy sanepidu naprawdę trzeba się bać?
  • Dlaczego Państwowa Inspekcja Sanitarna nie jest instytucją informującą?
  • Czemu warto prowadzić świadomą dokumentację w salonie?
  • Co może sprawdzać sanepid podczas kontroli?
  • Jak zachować się podczas wizyty urzędników?
  • Czy w przypadku nałożonej kary można się od niej odwołać?

Dzięki kursowi Sanepid poznasz swoje obowiązki oraz wszystkie przepisy prawne, które pozwolą Ci na świadome prowadzenie salonu stylizacji paznokci. Wszystkie informacje podajemy w przystępny sposób i mamy dla Ciebie przygotowane wzory korespondencji czy odwołań tak, byś podczas każdej kontroli czuła się bezpiecznie. Już teraz posłuchaj 48. odcinka podcastu Indigo i dowiedz się, dlaczego kurs Sanepid uczyni Cię przygotowaną na wszystko przedsiębiorczynią!

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco
Chcę otrzymywać od INDIGO NAILS sp. z o.o. oraz podmiotów powiązanych tj. POSH LASHES sp. z o.o. oraz HEDONISTA sp. z o.o. informacje handlowo-marketingowe w formie newslettera. Mogę zrezygnować z newslettera w każdym czasie poprzez kliknięcie odpowiedniego linka w wiadomości newslettera.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Indigo Nails sp. z o.o. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj.