Indigo Podcast

Paznokciowe Success Stories

Stain
Lista odcinków > Czy stylistka musi umieć wszystko?
91
2023-10-17
Czy stylistka musi umieć wszystko?

Temat, który nurtuje zarówno profesjonalistki w branży paznokci, jak i ich klientki: czy prawdziwa stylistka paznokci musi znać absolutnie wszystko związanego z tą dziedziną?

 

Zawód stylistki paznokci przez długi czas łączony był przede wszystkim z kreatywnością, czy wysoko rozwiniętymi zdolnościami plastycznymi - zapewne przez mnogość zdobień i wymyślność stylizacji. Posiadając wrodzoną lekkość w danej dziedzinie, w naturalny sposób czujemy łatwość w wykonywaniu określonych czynności. Jednak prawidłowa kolejność uporządkowanej wiedzy w tym zawodzie, niekoniecznie ma początek w artystycznym aspekcie. 

 

W #90 Odcinku Podcastu Indigo rozmawiamy z Pauliną Bednarską-wielokrotną laureatką międzynarodowych mistrzostw, instruktorką oraz aktywną stylistką. Nasza Gościni podkreśla, że choć nie każda stylistka paznokci musi znać "wszystko", to warto poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Bazując na swoim bogatym doświadczeniu, udzieli nam kilku cenny wskazówek ze świata stylizacji paznokci.

 

Z najnowszego odcinka dowiesz się m.in.:

 

☑ Zdobienia i nail art - czy artyzm to podstawa sukcesu stylistki paznokci?

☑ Jak ważną rolę odgrywa perfekcyjne opanowanie techniki?

☑ Dlaczego warto zdefiniować swój styl i nie bać się mówić “nie”?

☑ Samorozwój w świecie stylizacji -czy warto próbować nowych rzeczy?

 

A więc technika, zajawka, artyzm a może inwestycja w szkolenia? Który czynnik jest najmocniejszym gwarantem sukcesu w zawodzie stylistki? 

Skorzystaj ze wskazówek Pauliny Bednarskiej, która rzuca ciekawe spojrzenie na różne aspekty zawodu stylistki paznokci i pokazuje, że istnieje wiele dróg do sukcesu w tej branży niezależnie od tego, czy drzemie w Tobie dusza artysty czy masz matematyczny umysł!

 

Zapraszamy do odsłuchania ?

?Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata #manicure? Sprawdź naszego bloga i dowiedz się więcej ⬇: 

https://www.indigo-nails.com/blog

?Jeśli spodobał Ci się materiał, sprawdź pozostałe odcinki Podcastu Indigo ⬇:

https://podcast.indigo-nails.com/#podcastList

?Większa porcja inspiracji? Subskrybuj nasz kanał z paznokciami krok po kroku⬇: https://www.youtube.com/@INDIGONAILSPOLSKA

?Chcesz rozpocząć karierę stylistyki i nie wiesz jak zacząć? Sprawdź naszą piramidę edukacyjną, aby dowiedzieć się o poziomach zaawansowania w wykonywaniu stylizacji ⬇:

https://www.indigo-nails.com/szkolenia

Znajdź nas:

? IG: @indigonails 

? IG Paulina Bednarska: @p.bednarska_indigo

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco
Chcę otrzymywać od INDIGO NAILS sp. z o.o. oraz podmiotów powiązanych tj. POSH LASHES sp. z o.o. oraz HEDONISTA sp. z o.o. informacje handlowo-marketingowe w formie newslettera. Mogę zrezygnować z newslettera w każdym czasie poprzez kliknięcie odpowiedniego linka w wiadomości newslettera.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Indigo Nails sp. z o.o. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj.