Indigo Podcast

Paznokciowe Success Stories

Stain
Lista odcinków > Jak poradzić sobie z inflacją w salonie?
73
2023-02-28
Jak poradzić sobie z inflacją w salonie?

Rozpędzona inflacja spędza sen z powiek niejednej właścicielce salonu stylizacji paznokci. Rosnące rachunki i koszty wynajmu lokali sprawiają, że powinnaś podnieść ceny usług – to naturalne. Rozmowy o pieniądzach rzadko kiedy należą do przyjemnych i łatwych, ale musisz być świadoma, jakie są Twoje przychody i koszty, byś w efekcie mogła prowadzić dochodowy biznes – także w trudnych czasach inflacyjnych!

W 73. odcinku podcastu Indigo gościmy Martynę Masierę, która salon firmowy prowadzi w Zduńskiej Woli. Nasza rozmówczyni dzieli się swoimi pomysłami na zwiększenie oszczędności. Okazuje się, że wcale nie musisz nastawiać się na wyrzeczenia – czasami nawet drobne (ale za to świadomie wprowadzone!) zmiany pozwolą na zabezpieczenie salonowej kasy.

Sprawdź, jak z inflacją radzi sobie nasza rozmówczyni! Tłumaczy m.in.:

  • jak poinformować Klientki o zmianach cennika?
  • Dlaczego warto dawać Klientkom prawo wyboru?
  • Jak zminimalizować koszty?
  • Czy salony firmowe mogą liczyć na wsparcie Indigo?
  • Dlaczego minimalizowanie kosztów nie powinno dotyczyć edukacji?
  • Czemu czasami warto wykreślać niektóre usługi z cennika?
  • Jaka usługa stylizacji paznokci uchodzi za najbardziej rentowną?
  • Czy edukacja może być darmowa?

Pamiętaj – w każdej sytuacji można dostrzec zalety. Część Klientek zrezygnowała z usług? W takim razie zwiększą się moce przerobowe Twojego salonu! Inflacja nikogo nie cieszy, ale może też stać się motywatorem do zmian i świadomego zarządzania budżetem. Nie unikaj trudnych tematów, bo to Ty masz realny wpływ na wygląd biznesowych finansów. Posłuchaj 73. odcinka Podcastu Indigo i już dziś wprowadź zmiany, które pomogą Ci mądrze oszczędzać!

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco
Chcę otrzymywać od INDIGO NAILS sp. z o.o. oraz podmiotów powiązanych tj. POSH LASHES sp. z o.o. oraz HEDONISTA sp. z o.o. informacje handlowo-marketingowe w formie newslettera. Mogę zrezygnować z newslettera w każdym czasie poprzez kliknięcie odpowiedniego linka w wiadomości newslettera.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Indigo Nails sp. z o.o. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj.