Indigo Podcast

Paznokciowe Success Stories

Stain
Lista odcinków > Jak w ciąży czerpać radość z pracy?
74
2023-03-07
Jak w ciąży czerpać radość z pracy?

Macierzyństwo i praca to temat, który towarzyszy wielu kobietom – również na etapie planowania rodziny. Często zmagamy się ze stereotypami, czy spotykamy z opiniami, że po urodzeniu dziecka musimy jako matki zrezygnować z kariery. A przecież każda z nas powinna przeżyć życie na własnych zasadach. Niektóre kobiety marzą, by w pełni poświęcić się wychowaniu maleństwa, inne chcą łączyć macierzyństwo z pracą, a część w ogóle nie planuje dzieci i wszystkie te scenariusze są dobre, jeśli tylko zapewniają nam szczęście!

W 74. odcinku Podcastu Indigo gościmy Martynę Masierę – stylistkę i właścicielkę naszego salonu firmowego w Zduńskiej Woli. To także dumna mama pięcioletniej córeczki, a już niebawem powita na świecie kolejną pociechę. Z naszą rozmówczynią poruszamy bardzo ważną kwestię łączenia macierzyństwa z pracą tak, by zatroszczyć się o swoje potrzeby i szczęśliwie realizować na wielu płaszczyznach.

Sprawdź, o czym rozmawiamy w 74. odcinku Podcastu Indigo:

  • do którego momentu ciąży można pracować?
  • Co zmienia się w wykonywaniu codziennych obowiązków zawodowych?
  • Jak regenerować się po pracy?
  • Czy informowanie Klientek i współpracownic o ciąży zawsze jest łatwe?
  • Jak pielęgnować w sobie asertywność?
  • Dlaczego warto odpuszczać perfekcjonizm?
  • Kiedy i jak planować powrót do pracy?
  • Co daje równouprawnienie w rodzicielstwie?
  • Jak radzić sobie z dolegliwościami ciążowymi w pracy?
  • Jak wygodnie ubierać się do pracy w ciąży?

Pamiętaj – nasza rozmówczyni bazuje wyłącznie na swoich doświadczeniach. Jednocześnie podkreśla, że każda kobieta powinna samodzielnie wsłuchiwać się w potrzeby swojego organizmu. W szczególności dotyczy to pięknego i zarazem wymagającego czasu ciąży. Posłuchaj 74. odcinka Podcastu Indigo i pozwól sobie na odpoczynek. Rób to, co daje Ci najwięcej przyjemności – dzięki temu maleństwo rozwijające się pod Twoim sercem od razu poczuje, że na świecie ukocha je zadowolona z życia (również tego zawodowego!) mama.

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco
Chcę otrzymywać od INDIGO NAILS sp. z o.o. oraz podmiotów powiązanych tj. POSH LASHES sp. z o.o. oraz HEDONISTA sp. z o.o. informacje handlowo-marketingowe w formie newslettera. Mogę zrezygnować z newslettera w każdym czasie poprzez kliknięcie odpowiedniego linka w wiadomości newslettera.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Indigo Nails sp. z o.o. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj.