Indigo Podcast

Paznokciowe Success Stories

Stain
Lista odcinków > Jak wygląda prowadzenie salonu firmowego Indigo?
72
2023-02-21
Jak wygląda prowadzenie salonu firmowego Indigo?

Prowadzisz swój salon? Znasz produkty naszej marki i lubisz nimi pracować? Może to czas, by pójść o krok dalej i nawiązać z nami współpracę biznesową. Marka Indigo słynie z profesjonalizmu i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych brandów w branży stylizacji paznokci. Prowadzenie naszego salonu firmowego będzie zatem formą współpracy, która pozwoli na rozwinięcie biznesu!

W 72. odcinku Podcastu Indigo rozmawiamy z Martyną Masierą – właścicielką salonu firmowego Indigo. Nasza gościni opowiada na pytania, które pokazują, ile można zyskać, działając pod naszym szyldem. Członkinie Indigo Secret Club, które udzielają się na grupie Discord, miały wiele pytań dotyczących funkcjonowania salonów firmowych. Na ich prośbę nagraliśmy podcast z przedsiębiorczynią, która współpracuje z Indigo!

Zobacz, czego dowiesz się z 72. odcinka Podcastu Indigo! Zdradzamy w nim:

 • czy salony firmowe Indigo otrzymują zniżki na szkolenia i warsztaty?
 • Dlaczego klienci chętnie korzystają z usług salonów firmowych?
 • Na jakie wsparcie mogą liczyć salony nawiązujące współpracę z Indigo?
 • Jak wyglądają zjazdy salonów firmowych?
 • Co dają stylistkom Indigo szkolenia produktowe?
 • Jakie nowości w 2023 czekają na salony firmowe?
 • Jakie kryteria trzeba spełnić, by stać się salonem firmowym?
 • Czy salony firmowe mogą pracować na produktach innych niż Indigo?
 • Dlaczego salony zobowiązane są kupować całe kolekcje sezonowe?
 • Czy właściciele salonów firmowych Indigo mogą pracować jako instruktorzy niezależni?
 • Jak wykorzystywać logotyp Indigo?
 • Na czym polegają kary umowne w przypadku tego typu współprac?

Jednym z wymogów dotyczących prowadzenia salonu firmowego jest np. minimalna kwota, za którą salon musi wykonać miesięczne zamówienie. W przypadku jednej stylistki jest to 1000 zł, a zatrudnienie każdej kolejnej stylistki zwiększa tę kwotę o kolejne 500 zł. Przykładowo - jeśli w salonie są dwie stylistki, to zamówienie musi wynosić 1500 zł, jeśli 3 to 2000 zł itd.

Przywileje i pewne obowiązki – salony firmowe Indigo zyskują zniżki, gifty i merytoryczne wsparcie, ale muszą też spełniać kryteria, dzięki którym każda strona zadba o godne reprezentowanie marki. Posłuchaj 72. odcinka Podcastu Indigo i jeśli czujesz, że chciałabyś prowadzić swój salon firmowy, wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco
Chcę otrzymywać od INDIGO NAILS sp. z o.o. oraz podmiotów powiązanych tj. POSH LASHES sp. z o.o. oraz HEDONISTA sp. z o.o. informacje handlowo-marketingowe w formie newslettera. Mogę zrezygnować z newslettera w każdym czasie poprzez kliknięcie odpowiedniego linka w wiadomości newslettera.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Indigo Nails sp. z o.o. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj.