Indigo Podcast

Paznokciowe Success Stories

Stain
Lista odcinków > Jak wypromować dobry salon stylizacji paznokci?
92
2023-11-13
Jak wypromować dobry salon stylizacji paznokci?

? W branży paznokci często istnieje przekonanie, że osiągnięcie prawdziwego sukcesu jako stylistki rozpoczyna się od zdobycia kwalifikacji instruktorskich. Ten fascynujący zawód, który zyskuje coraz większą popularność w dzisiejszym społeczeństwie, zasługuje na rzetelną ocenę i zrozumienie. 

? W #92 Odcinku Podcastu Indigo rozmawiamy z Natalią Kondraciuk-wieloletnią instruktorką, właścicielką salonów stylizacji paznokci, centrum szkoleniowego oraz punktu dystrybucyjnego w Warszawie. Przyjrzymy się niektórym z najczęstszych przekonań dotyczących instruktora paznokci, zarówno tym, które są oparte na rzeczywistości, jak i tym, które stanowią wyłącznie mity.

✅ Z najnowszego odcinka dowiesz się m.in.: 

✔️ Czy praca instruktorska jest bardziej opłacalna niż prowadzenie salonu stylizacji paznokci?

✔️ Czy tytuł instruktora definiuje sukces stylistki paznokci?

✔️ Kulisy pracy instruktora - niewidoczne cienie i blaski

✔️ Dlaczego chcesz być instruktorem?

? Ten zawód oferuje wiele możliwości rozwoju, ale jego rzeczywista natura różni się od często rozpowszechnianych przekonań, co podkreśla konieczność rzetelnego zrozumienia, czym tak naprawdę jest praca instruktora w branży nails.

? Zainteresowani? Mamy taką nadzieję! Naszego podcastu można słuchać w dostępnych aplikacjach - Spotify, Apple Podcast czy Google Podcast: 

✔️ Spotify: Indigo Podcast 

✔️ Apple Podcast: ‎Indigo Podcast w aplikacji Apple Podcasts 

✔️ Google: Indigo Podcast 

? Jak osiągnąć sukces w branży paznokci i przekształcić je w źródło dochodu? Magda Malaczyńska, współzałożycielka Indigo Nails, przeprowadza rozmowy z doświadczonymi profesjonalistami, którzy od lat odnoszą sukces w tej dziedzinie. W trakcie inspirujących wywiadów, poznamy historie osób reprezentujących różne gałęzie branży paznokciowej, takie jak stylistki, instruktorki, dystrybutorzy i wiele innych.

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco
Chcę otrzymywać od INDIGO NAILS sp. z o.o. oraz podmiotów powiązanych tj. POSH LASHES sp. z o.o. oraz HEDONISTA sp. z o.o. informacje handlowo-marketingowe w formie newslettera. Mogę zrezygnować z newslettera w każdym czasie poprzez kliknięcie odpowiedniego linka w wiadomości newslettera.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Indigo Nails sp. z o.o. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj.