Indigo Podcast

Paznokciowe Success Stories

Stain
Lista odcinków > Konkurencja - czy może iść w parze z przyjaźnią?
89
2023-09-19
Konkurencja - czy może iść w parze z przyjaźnią?

Prowadzenie własnego biznesu w dużym mieście obarczone jest również dużą konkurencją. Czy zawsze jednak stylistka paznokci, instruktorka lub designerka prowadząca działalność po sąsiedzku jest dla nas tylko konkurencją? 

W 89. odcinku Podcastu o prowadzeniu działalności w tym samym mieście porozmawiamy z Moniką Ciecholewską i Adrianną Relugą - właścicielkami centr szkoleniowych w Gdańsku oraz Anetą Ujwary i Mają Markowicz - właścicielkami wspólnego centrum szkoleniowego w Krakowie. Nasze Gościnie dzielą się swoimi doświadczeniami i opowiadają o swoich relacjach.

Wysłuchaj uważnie, by dowiedzieć się m.in.

  • gdzie znaleźć bratnią duszę z branży?
  • Czy stylistka paznokci mająca salon po sąsiedzku może być moją koleżanką?
  • Czy konsultowanie decyzji biznesowych z koleżanką po fachu to dobry pomysł?
  • Czy współpraca popłaca?
  • Po co nam biznesplan?
  • Jakie korzyści daje nam współpraca?

Skorzystaj z cennych wskazówek Moniki, Adrianny, Anety oraz Mai dotyczących współpracy, o które pytała Magdalena Malaczyńska i zastanów się jak przekształcić podejście konkurencyjne w koleżeńskie. Po więcej merytorycznych treści z zakresu prowadzenia własnej działalności w branży beauty zajrzyj na platformę edu.indigo-nails.com.

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco
Chcę otrzymywać od INDIGO NAILS sp. z o.o. oraz podmiotów powiązanych tj. POSH LASHES sp. z o.o. oraz HEDONISTA sp. z o.o. informacje handlowo-marketingowe w formie newslettera. Mogę zrezygnować z newslettera w każdym czasie poprzez kliknięcie odpowiedniego linka w wiadomości newslettera.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Indigo Nails sp. z o.o. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj.