Indigo Podcast

Paznokciowe Success Stories

Stain
Lista odcinków > Najnowsze trendy w stylizacji paznokci
90
2023-10-03
Najnowsze trendy w stylizacji paznokci

Zieleń, nude a może błysk? Czy jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami w stylizacji paznokci? Tej jesieni króluje minimalizm czy może brokatowe szaleństwo?

W 90. odcinku Podcastu o najnowszych trendach na paznokciach porozmawiamy z Natalią Kondraciuk - Instruktorką i właścicielką salonu w Warszawie. Nasza Gościni dzieli się swoimi obserwacjami i podpowiada co warto mieć w ofercie swojego salonu tej jesieni. 

Wysłuchaj uważnie, by dowiedzieć się m.in.

  • jakie kolory tej jesieni są najmodniejsze;
  • jakie efekty cieszą się największym zainteresowaniem;
  • gdzie obserwować trendy i szukać inspiracji;

Skorzystaj z cennych wskazówek Natalii dotyczących trendów w stylizacji paznokci, o które pytała Magdalena Malaczyńska i zastanów się jakie zdobienia i efekty wprowadzić do swojego salonu.

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco
Chcę otrzymywać od INDIGO NAILS sp. z o.o. oraz podmiotów powiązanych tj. POSH LASHES sp. z o.o. oraz HEDONISTA sp. z o.o. informacje handlowo-marketingowe w formie newslettera. Mogę zrezygnować z newslettera w każdym czasie poprzez kliknięcie odpowiedniego linka w wiadomości newslettera.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Indigo Nails sp. z o.o. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj.