Indigo Podcast

Paznokciowe Success Stories

Stain
Posłuchaj podcastu
na Twojej ulubionej platformie
Lista odcinków > Porozmawiajmy o mistrzostwach stylizacji paznokci
22
2022-03-08
Porozmawiajmy o mistrzostwach stylizacji paznokci

W 22. odcinku podcastu Indigo gościmy Angelike Wróbel - medalistkę, instruktorkę oraz właścicielkę salonu stylizacji paznokci w Pabianicach. Z naszą rozmówczynią poruszamy temat w ostatnim czasie bardzo modny, ponieważ przyglądamy się z bliska paznokciowym mistrzostwom. 

W 2014 Indigo utworzyliśmy Team Mistrzowski i zdobyliśmy łącznie ponad 1600 medali. Pobiliśmy rekord nie tylko w Polsce, ale też najprawdopodobniej na świecie. Nieskromnie możemy przyznać więc, że o mistrzostwach wiemy niemal wszystko.

Dziś nie trzeba wcale zajmować się zawodowo stylizacją paznokci, by widzieć, że te profesjonalne rozgrywki biją rekordy popularności. Wystarczy wejść do jakiegokolwiek salonu i zobaczyć półki uginające się pod ciężarem pucharów i medali. Czy jednak zawsze taką wystawką warto się chwalić?

Planujesz wziąć udział w mistrzostwach? Przesłuchaj 22. odcinek podcastu Indigo i przygotuj się dobrze do rozgrywek!

  • Dlaczego współcześnie mistrzostwa mogą uchodzić za bardzo intratny biznes?
  • Ile kosztuje udział w poszczególnych konkurencjach?
  • Co daje udział w mistrzostwach?
  • Czemu warto brać udział w najlepszych konkursach?
  • Czym różnią się mistrzostwa stacjonarne od tych organizowanych online?
  • U których medalistek szukać inspiracji?
  • Dlaczego lepiej postawić sobie wysoko poprzeczkę?

W trakcie konkurencji naszym dziewczynom towarzyszą ogromne emocje - od euforii po ogromny stres. Skorzystaj z doświadczenia medalistek i razem z 22. odcinkiem podcastu Indigo przygotuj się do swoich mistrzowskich przygód!

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco
Chcę otrzymywać od INDIGO NAILS sp. z o.o. oraz podmiotów powiązanych tj. POSH LASHES sp. z o.o. oraz HEDONISTA sp. z o.o. informacje handlowo-marketingowe w formie newslettera. Mogę zrezygnować z newslettera w każdym czasie poprzez kliknięcie odpowiedniego linka w wiadomości newslettera.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Indigo Nails sp. z o.o. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj.