Indigo Podcast

Paznokciowe Success Stories

Stain
Lista odcinków > Wzloty i upadki - szczerze o życiu stylistki
49
2022-09-13
Wzloty i upadki - szczerze o życiu stylistki

Praca stylistki to nie zawsze bajka wypełniona najpiękniejszymi kolorami Indigo. Salonowa codzienność często przybiera odcienie szarości i wpisane są w nią zarówno wzloty, jak i upadki. Wie to doskonale każda doświadczona w branży stylistka, ale czy każda ma odwagę mówić o tym głośno? Niekoniecznie. A przecież wymiana doświadczeń to ogromna szansa na wsparcie innych dziewczyn, wskazanie im drogi, a także pokazanie, że… “mamy tak samo”. Jeśli więc stoisz przed decyzją o otwarciu własnej działalności albo masz ją za sobą, a Twój Salon aktualnie przechodzi kryzys - to rozmowa właśnie dla Ciebie.  W 49. odcinku podcastu Indigo Magdalena Malaczyńska wraz z Karoliną Gerwatowską - doświadczoną stylistką i właścicielką salonu stylizacji paznokci - rozmawiają o blaskach i cieniach pracy w tym zawodzie. Posłuchaj koniecznie i dowiedz się m.in.: Jakie trudności w prowadzeniu Salonu ma za sobą nasza Gościni? Czego nauczyły ją te życiowe lekcje? Jak ważny dla funkcjonowania Salonu jest zgrany i godny zaufania zespół? Jak go zbudować? Jakie zawodowe marzenie spełnia właśnie nasza Rozmówczyni? Co pomaga jej się skupić na własnym rozwoju, bez obaw o dalsze funkcjonowanie Salonu? W szczerej rozmowie Karolina Gerwatowska mówi o tym, jak różne barwy może przybierać codzienna praca stylistki. Z pokorą wspomina trudne momenty i lekcje jakich doświadczyła, jednak pasja, z jaką opowiada o ostatnich sukcesach, wskazuje wyraźnie, że WARTO. Wysłuchaj całego odcinka i przekonaj się sama!

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco
Chcę otrzymywać od INDIGO NAILS sp. z o.o. oraz podmiotów powiązanych tj. POSH LASHES sp. z o.o. oraz HEDONISTA sp. z o.o. informacje handlowo-marketingowe w formie newslettera. Mogę zrezygnować z newslettera w każdym czasie poprzez kliknięcie odpowiedniego linka w wiadomości newslettera.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Indigo Nails sp. z o.o. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj.